Активне резервування у автоматичному режимі

Багатофункціональний VPN-маршрутизатор дротового та бездротового зв’язку RDT-33

Багатофункціональний VPN-маршрутизатор дротового та бездротового зв’язку RDT-33 – це унікальна розробка компанії Infocom, створена власними силами задля вирішення задач з побудови захищених VPN-мереж, організації доступу до мережі Інтернет та забезпечення активного резервування. RDT-33 являє собою компактний та економічний пристрій промислового типу розроблений з урахуванням побажань користувачів та багаторічного досвіду експлуатації попередньої моделі бездротового маршрутизатора, який досі використовується для забезпечення роботи близько півтори тисячі банкоматів та терміналів самообслуговування по всій країні, платіжних терміналів, організації зв’язку державного спецтранспорту та для забезпечення доступу користувачів до мережі Інтернет у місцях позбавлених розвиненої кабельної інфраструктури.

Одним з головних призначень RDT-33 є забезпечення постійного активного резервування каналів зв’язку для організації надійного безперервного підключення користувачів до VPN-мереж або до мережі Інтернет. Для реалізації цієї функції маршрутизатор обладнано двома незалежними 2G/3G/4G – модемами та трьома портами Gigabit Ethernet, а на програмному рівні пристрою реалізована можливість поділу наявних каналів зв’язку на основний та резервні.
Під час своєї роботи RDT-33 постійно аналізує якісні показники основного каналу зв’язку та у разі виявлення проблем автоматично перемикається або на резервний порт Gigabit Ethernet (за наявності іншого дротового підключення), або на основний бездротовий модем. Якщо алгоритми пристрою виявляють проблему з підключенням до основного бездротового каналу зв’язку відбувається подальше перемикання на другий бездротовий канал. Таким чином за наявності двох дротових та двох бездротових підключень пристрій за потреби має можливість організації потрійного резервування у повністю автоматичному режимі.

Два вбудованих модема з підтримкою найпоширеніших стандартів стільникового зв’язку та функцією активного резервування дають можливість використовувати RDT-33 для побудови захищених каналів передачі даних та доступу у мережу Інтернет у місцях, де традиційні дротові мережі є недоступними, або якщо побудова і використання таких каналів є недоцільними з економічної точки зору. Прикладом такого застосування є широке використання маршрутизаторів Infocom для побудови каналів захищеного зв’язку між банкоматами та головними процесинговими центрами відповідних банків. Бездротовий маршрутизатор дозволяє розміщувати банкомати в будь-якому місці, де є стільниковий зв’язок та підключення до мережі електроживлення.

Використання ресурсів мобільних мереж для побудови захищених каналів зв’язку та доступу у мережу Інтернет дозволяють використовувати RDT-33 у випадках коли необхідно одночасно мати можливість вільно переміщатись та мати захищене з’єднання. Діапазон напруги живлення 12В-24В дозволяє підключати пристрій напряму до електромережі автомобіля, а використання зовнішніх антен забезпечує кращій сигнал ніж вбудовані антени мобільних телефонів чи більшості наявних на ринку USB-модемів.

RDT-33 забезпечує:

  • роботу в режимі активного резервування (backup) між дротовим та бездротовим каналом;
  • можливість ручного вибору режиму роботи резервування без зміни налаштувань пристрою;
  • можливість вибору оператора стільникового зв’язку без втручання в налаштування пристрою та без необхідності розбирання корпусу маршрутизатора;
  • доступ до мережі Internet, зокрема, через Захищений Вузол Інтернет Доступу (ЗВІД);
  • можливість створення L2/L3 VPN мережі: l2tp, ipsec, openvpn, pptp, gre, eoip;
  • протоколи маршрутизації: BGP, OSPF, RIP;
  • фільтрацію мережевого трафіку, NAT, брандмауер;
  • відображення рівня сигналу стільникових мереж та їх якості за умови використання зовнішнього програмно – апаратного блоку (опціонально).

Завантажити презентацію
 
Технічна специфікація

 

 

Хочете замовити консультацію?

    Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось найближчим часом