•      24 роки на ринку Інтернет послуг
  • 9000+ точок присутності в Україні
  • 24/7/365 працює технічна підтримка Infocom

Інтернет вже поруч з Вами!

Найшвидший і найпростіший спосіб підключитися до Інтернет саме з тими параметрами, які оптимально відповідають Вашим потребам – звернутися до нас та отримати консультацію спеціаліста.

У залежності від Вашого місцезнаходження та технічних вимог щодо доступу до мережі Інтернет, ми допоможемо обрати оптимальний спосіб підключення та тарифний план.

Infocom надає послуги Інтернет за наступними технологіями: ADSL, WiFi, GPON, FTTx

 

Технологія WiMAX

Технологія WiMAX забезпечує отримання швидкісного безлімітного доступу до мережі Інтернет та віртуальних локальних мереж компаніям малого та середнього бізнесу, корпоративним замовникам та державним установам в проблемних місцевостях без розвиненої кабельної інфраструктури.

Послуга Інтернет за технологією WiMAX надається при наявності зони покриття та технічної можливості. Вартість підключення залежить від конкретного технічного рішення.

Технологія WiFi

Технологія WiFi дозволяє масовому користувачеві, підприємцям, отримати високошвидкісний безлімітний Інтернет в місцевості, яка не має розвиненої кабельної інфраструктури, таких як котеджні містечка та приватні будинки.

Питання підключення абонентів до послуги вирішується через регіональних представників Infocom.

Послуга надається при наявності зони покриття та технічної можливості. Вартість підключення залежить від конкретного технічного рішення.

Технологія GPON

Послуга доступу до мережі Інтернет за технологією GPON передбачає прокладання волоконно-оптичної кабельної лінії безпосередньо до будівлі користувача.

Технологія GPON дозволяє мати надійний персональний оптичний канал зі швидкістю доступу до Інтернет до 1 Гбіт/с.

Важливою особливістю даного варіанту підключення до Інтернет, є його незалежність від місцевої системи енергопостачання.

Послуга надається при наявності технічної можливості. Вартість підключення та абонплата залежить від конкретного технічного рішення.

Технологія FTTx

Послуга доступу до мережі Інтернет за технологією FTTx дозволяє споживачам мати постійний доступ до мережі Інтернет по виділеній волоконно-оптичній лінії на швидкості від 5 до 10 Гбіт/с.

Послуга надається при наявності технічної можливості. Вартість підключення та абонплата залежить від конкретного технічного рішення.

Технологія ADSL

Широкосмуговий доступ по технології ADSL дозволяє використовувати існуючу міську телефонну кабельну мережу, що значно зменшує одноразові витрати на підключення, при цьому телефонна лінія залишається вільною.

ADSL забезпечує споживачам постійний доступ до глобальної мережі Інтернет зі швидкістю передачі даних в напрямку абонента — до 24 Мбіт/сек., від абонента — до 3.5 Мбіт/сек.

Послуга надається при наявності технічної можливості. Вартість підключення та абонплата залежить від конкретного технічного рішення.

Що потрібно знати про послугу Інтернет

Відповіді на поширені питання надають наші спеціалісти.