VPN-Маршрутизатор дротового та бездротового зв’язку RDT-33

RDT-33


Багатофункціональний VPN-маршрутизатор дротового та бездротового зв’язку RDT-33 – це унікальна розробка компанії Infocom, створена власними силами задля вирішення задач з побудови захищених VPN-мереж, організації доступу до мережі Інтернет та забезпечення активного резервування. RDT-33 являє собою компактний та економічний пристрій промислового типу розроблений з урахуванням побажань користувачів та багаторічного досвіду експлуатації попередньої моделі бездротового маршрутизатора, який досі використовується для забезпечення роботи близько півтори тисячі банкоматів та терміналів самообслуговування по всій країні, платіжних терміналів, організації зв’язку державного спецтранспорту та для забезпечення доступу користувачів до мережі Інтернет у місцях позбавлених розвиненої кабельної інфраструктури.

Два вбудованих модема з підтримкою найпоширеніших стандартів стільникового зв’язку та функцією активного резервування дають можливість використовувати RDT-33 для побудови захищених каналів передачі даних та доступу у мережу Інтернет у місцях, де традиційні дротові мережі є недоступними, або якщо побудова і використання таких каналів є недоцільними з економічної точки зору. Прикладом такого застосування є широке використання маршрутизаторів Infocom для побудови каналів захищеного зв’язку між банкоматами та головними процесинговими центрами відповідних банків. Бездротовий маршрутизатор дозволяє розміщувати банкомати в будь-якому місці, де є стільниковий зв’язок та підключення до мережі електроживлення.

Використання ресурсів мобільних мереж для побудови захищених каналів зв’язку та доступу у мережу Інтернет дозволяють використовувати RDT-33 у випадках коли необхідно одночасно мати можливість вільно переміщатись та мати захищене з’єднання. Діапазон напруги живлення 12В-24В дозволяє підключати пристрій напряму до електромережі автомобіля, а використання зовнішніх антен забезпечує кращій сигнал ніж вбудовані антени мобільних телефонів чи більшості наявних на ринку USB-модемів.

Крім задач з побудови захищених каналів зв’язку RDT-33 надає можливість організації постійного активного резервування.
Для реалізації цієї функції маршрутизатор обладнано не тільки двома незалежними 2G/3G/4G – модемами, але й трьома портами Gigabit Ethernet та на програмному рівні пристрою реалізована можливість поділу наявних каналів зв’язку на основний та резервні. Під час своєї роботи RDT-33 постійно аналізує якісні показники основного каналу зв’язку та у разі виявлення проблем автоматично перемикається на резервні канали. За наявності двох дротових та двох бездротових підключень пристрій за потреби має можливість організації потрійного резервування у повністю автоматичному режимі.

RDT-33 забезпечує:

  • можливість створення L2/L3 VPN мережі: l2tp, ipsec, openvpn, pptp, gre, eoip;
  • доступ до мережі Internet, зокрема, через Захищений Вузол Інтернет Доступу (ЗВІД);
  • протоколи маршрутизації: BGP, OSPF, RIP;
  • фільтрацію мережевого трафіку, NAT, брандмауер;
  • роботу в режимі активного резервування (backup) між дротовим та бездротовим каналами;
  • можливість ручного вибору режиму роботи резервування без зміни налаштувань пристрою;
  • можливість вибору оператора стільникового зв’язку без втручання в налаштування пристрою та без необхідності розбирання корпусу маршрутизатора;
  • відображення рівня сигналу стільникових мереж та їх якості за умови використання зовнішнього програмно – апаратного блоку (опціонально).
Завантажити презентацію Технічна специфікація

 

 

Хочете замовити консультацію?

    Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось найближчим часом